SES SİSTEMLERİ TEKNOLOJİLERİ / TASARIM-ÜRETİM-İHRACAT - İTHALAT  

Paket Sistemler | Cami Seslendirmesi, Cami ses sistemleri, cami anfisi, cami ses sistemi fiyatları, Cami Seslendirmesi,Cami anfisi,anfi,anfi hoparlör,amfi,anfi fiyatları,hoparlör fiyatları
Pro. Güç Serisi
 
 
kapsamlı büyük ölçek cami seti
 
 
ezan avlu kontrüllü set paket 1
 
 
Pro. Ezan Seti 1200 Watt
 
 
2 x 500 Watt  VAAZ SETİ
 
 
Trafolu Vaaz Seti  YENİ  2850
 
 
1200 Watt vaaz seti YENİ
 
 
Cami Ses Sistemi
 
 
Pro.Ezan Seti sammi 150
 
 
Cami İç Seslendirme Sistemi
 
 
Camiler İçin Güçlü ve Berrak Ses Kalitesi Ses Sistemi
 
 
Cami Vaaz Seti
 
 
EZAN VAAZ SETİ 5000 Watt
 
 
Paket

Profesyonel cami seti

Yurt genelindeki camilerimizin ses yayın sistemleri  trafolu hoparlör ve amfilikatör sistemleriyle yapılmaktadır .Çok sayıda hoparlör kullanılmasına rağmen istenilen ses kalitesine ne yazıkki ulaşılamamaktadır .

TRAFOLU sistemlerde güç kullanımı sınırlaması vardır örnek verecek olursak hoparlörün gerçek gücü 75 Watt olan bir hoparlör 100 V değerinde modelere göre 7.5 - 15- 30 Watt kullanım izni verir . Neden yurt genelinde tarafolu hoparlör ve amfilikatör kullanılıyor dersenezin bu tamamen bilgi eksikliği , alışkanlıklar ve de maliyet hesaplaması .

Yeni nesil cami ses sistemlerimizde  4-8 Ohm Kabin hoparlörler kullanmaktayız onlarca hoparlöre mükemmel bir ses kalitesine ulaşmaktayız .

deneme :)

deneme 1 :)

deneme 2 :)

 
 
Ezan seti 4  sammi YENİ
 
 
DİGİTAL Proğramlanabilir Ezan / Sela Paketi
 
 

Cami ses sistemleri bildilendirme
Amplifikatörler
Hoparlörler
Paket Sistemler
Mikrofonlar
Deck -Power Mixer
Mevlüt Anfisi
cami-ses-sistemi mevlut-anfisi-fiyatlari cami-ses-yayin-sistemleri Masa-Mikrofonu BOTS-Tasinabilir-Mevlut-Anfisi-SH-667 akulu-anfi jammer BOTS-Tasinabilir-Mevlut-Anfisi-SH-667 mezarlikta-kullanilan-seyyar-anfi BOTS-T58---2-x-20cm-Hoparlorlu-Tasinabilir-Anfi D-3101 ses-sistemleri telsiz-mikrofon Spekon horn-hoparlor mevlid-anfisi camiler-icin-hazir-paket mevlit-anfisi 2li-mikrofon ezan-cihazi
cami ses sistemleri